Çatı katı aşk seyrederiz

Çatı Katı Aşk 11. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Kanal D’nin sevilen dizisi “Çatı Katı Aşk”ın 11. bölüm 2. fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı. 19 Eylül Cumartesi günü yayımlanacak olan bölümde, Demir ve Yasemin arasında önü alınamayan bir yakınlaşma başlayacak. Herkesi sıkıntıya düşüren bu durum, sorgulanmaları da peşinden getirecek.

Dizinin başrollerinde; “Aşk Yeniden” ve “Ateşböceği” dizilerinde bulunmuş Nilay Deniz; “Kaçak Gelinler” ve “Tatlı İntikam” dizilerinde boy göstermiş Furkan Andınç; “Bodrum Masalı” dizisi ile izleyici karşısına çıkmış Ezgi Şenler ve son olarak “Aşk Tesadüfleri Sever”, “İyi Oyun” gibi projelerde yer almış Yiğit Kirazcı bulunuyor.

Yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu dizinin senaryosu, Saygınçatı Delibaş ve Fethi Kantarcı tarafından kaleme alınıyor. Çatı Katı Aşk dizisi, Mia Yapım sayesinde de izleyici karşısına çıkıyor.

Çatı Katı Aşk

Çatı Katı Aşk 10. bölümünde neler oldu?

Süheyla, Demir için yalıda düzenlenen doğum günü partisinde şoke eden bir durumla karşı karşıya kalıyor! Ayşen ve Demir, yalıda kapana sıkışmıştır. Gizlice girdikleri yalıdan çıkmaya çalışırlar. Her hamleleri onları Asaf’a çıkartır. Ateş ve Yasemin’in de çabaları sonuçsuz kalınca iki kardeş, yalıda gecelemek zorunda kalır. Sabah olunca hızlı davranan Ayşen ve Demir, yalıdan çıkmayı başarırlar fakat evde onları öfkeli bir sürpriz bekler. Yılmaz ailesi haber vermeden ortalıktan kaybolan abi-kardeşi sorguya çeker.

Ayşen, abisi Demir’in doğum günü olduğunu hatırlar. Herkesi organize ederek ona sürpriz bir doğum günü partisi planlar. Yer olarak da yalı belirlenir. Asaf’ın yurt dışında olmasını fırsat bilen Ateş, partiyi yalıya taşımayı başarır. Aşıklarımız dışında partide Süheyla ve Şuayip de bulunmaktadır. Aşıklar parti sonuna doğru köşelere çekilip romantik anların tadını çıkartmaktadırlar. Öpüşme raddesine geldiği sırada evin içinde tuvaleti arayan Süheyla, kendisini şok eden bir şey görür.

Cumartesi günü ekranlara gelecek yeni bölümün son fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.