edis

Edis, bilim kurgu dizisinde oynayacak

Ünlü şarkısı Edis Görgülü, Türk-Amerikan yapımı bir bilim kurgu dizisinde başrol olarak yer alacak. Adı “Alya” olacak dizi, 8 bölüm olarak planlandı. Edis ile beraber dizinin başrolünde Jandae Perçem bulunacak.

Yönetmen koltuğunda Can Evrenol’un bulunduğu dizi, Amerikan oyuncuları da bünyesinde barındıracak. Dizinin çekimleri de hem Türkiye’de hem New York’ta gerçekleşecek. Dizinin görüntü yönetmeni olarak da Ashton J. Harrewyn görev alacak.

edis

Dizinin oyuncu kadrosunda; “Ruhsar”, “Mum Kokulu Kadınlar”, “İki Kere Kiki” “Böyle Mi Olacaktı” yapımlarında bulunmuş Hande Ataizi; “Küçük Sırlar”, “Anne”, “Bizans Oyunları”, “Yalan Dünya” yapımlarında yer almış Gonca Vuslateri; “Bordo Bereliler: Suriye” filminde boy göstermiş Alper Atak ve “Can Feda”, “Bizi Hatırla”, “Semum”, “Kod Adı: K.O.Z.” yapımlarında yer almış Cem Kurtoğlu bulunuyor.

Daha önce de “Dinle Sevgili”, “Hayatımın Rolü”, “Menajerimi Ara” gibi yapımlarda küçük rolleri bulunan Edis, ilk defa bir projenin başrolünde olacak.

“Alya” dizisinin çekimlerinin önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor. Ancak yayın tarihi ve konusu gibi bazı ayrıntılar hala belirsizliğini koruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.