What If...?

What If…? dizisi ne zaman çıkacak?

Marvel, What If…? isimli animasyon projesini daha önce duyurmuştu. Geçtiğimiz saatlerde Disney Investor Day etkinliği kapsamında yeni projelerine dair birçok yeni duyuru yapan Marvel, diziden ilk fragmanı yayımladı. Dizinin fragmanı ile birlikte aynı zamanda dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağına dair bir duyuru da yapıldı.

What If...?

What If…? konusu

Seri, Marvel Sinematik Evreni’nde görmüş olduğumuz kahramanların alternatif maceralarını içerecek. Yapımdan sorumlu kişilerden biri Marvel Studios başkanı Kevin Feige, hikayelerin sinematik evren kurallarına o kadar da bağlı olmadan ilerleyeceği belirtildi. Dizi bölümlerinden birinin “Thor’un Çekicini İlk Loki Bulsaydı Ne Olurdu?” olacağı biliniyor.

What If…? ne zaman başlayacak?

Dizinin çalışmalarına başlandığını ve çekimlerinin ise henüz başlamadığını biliyoruz. Ancak bu yeni dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı hakkında henüz net bir tarih açıklanmadı. Ancak dizinin, 2021 yılının yaz aylarında Disney Plus üzerinden izleyici ile buluşması bekleniyor. İzleyiciler tarafından büyük bir merakla beklenen dizi hakkında yeni ayrıntıların önümüzdeki dönemde seyircilere aktarılması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.