camila mendes

Camila Mendes, “American Sole” filminin kadrosuna katıldı

Camila Mendes; Riverdale dizisiyle adını büyük kitlelere duyurmuş, The Perfect Date ve Dangerous Lies gibi Netflix yapımlarında boy göstermiş, son olarak da Palm Springs filminde karşımıza çıkmıştı. Şimdi de “American Sole” filminin oyuncu kadrosuna katıldığı doğrulandı.

Başarılı oyuncu, yeni filminde Pete Davidson ve O’Shea Jackson Jr. ile başrolü paylaşacak. Filmin senaryosunu Ian Edelman kaleme alırken yönetmen koltuğunda da aynı isim oturacak. Filmin yapımcılığını ise Kevin Hart ve Paul Chris üstlenecek. Üstelik bu film, Paul Chris’in yapımcılık yaptığı ilk uzun metrajlı film olacak. Dünyanın önde gelen spor ayakkabı ve sokak giyim markası olan Stadium Goods, projeye danışman üreticilik yapacak.

Camila Mendes de Instagram’da paylaştığı bir gönderi ile projede bulunduğu için ne kadar heyecanlı olduğunu belirtti.

Film, üniversite borçları artan ve Amerikan rüyasını gerçekleştirmek isteyen 20’li yaşlardaki iki gencin, spor ayakkabı satışına başlamasını konu ediniyor. Ancak şüpheli bir yatırımcı onların tek çıkış yolu olduğunda, bu Amerikan rüyası adeta bir kabusa dönüşecek. Bu iki genç de Pete Davidson ve O’Shea Jackson Jr. tarafından canlandırılacak. Alınan haberlere göre ise Camila Mendes, Pete Davidson’ın hayat vereceği karakterin kız arkadaşı olarak yapımda bulunacak.

Filmin yayın tarihi ile ilgili kesin bir bilgi ise hala bulunmamakta.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.