Palm Springs

Andy Samberg’in yeni filmi Palm Springs’in fragmanı yayımlandı

Son güncelleme:

Palm Springs filminden ilk fragman yayımlandı

Ünlü aktör Andy Samberg’in yeni romantik komedi filmi “Palm Springs”den ilk fragman geldi. İlk kez Sundance Film Festivali’nde gösterime giren filmin, başta sinemalarda gösterime girmesi bekleniyordu. Ancak filmin, Koronavirüs nedeniyle sinemalar yerine ilk gösteriminden kısa bir süre sonra filmin haklarını satın alan Hulu platformunda yayımlanacağı açıklanmıştı. Max Barbakow’un senaryosunu Andy Siara ile birlikte kaleme aldığı film, festivalde aldığı olumlu yorumlarla yılın merak edilen yapımlarından birine dönüşmüştü ve şimdi dizi için resmi bir fragman paylaşıldı.

Palm Springs

Küçük kız kardeşi Tala’nın Palm Springs’teki düğününde nedime olan Sarah’nın, umursamaz bir karaktere sahip olan Nyles ile tanışmasını ve ikilinin yaşadıkları macera dolu olayları konu alıyor. Palm Springs’teki düğünde yolları kesişen bu ikili, bir süre sonra aynı döngünün içerisine hapsoluyor ve karakterler kendilerini sürekli aynı yere geri dönmüş bir şekilde buluyorlar. Sarah ve Nyles’ın hem birbirlerinden ve hem de bulundukları döngüden kurtulmak için ellerinden geleni yapmasını izlediğimiz filmin yapımcıları arasında başrol Andy Samberg de yer alıyor.

Filmin oyuncuları arasında Brooklyn Nine-Nine ile adını büyük kitlelere duyuran Andy Samberg, How I Met Your Mother’da sezonlar boyunca görmeyi beklediğimiz anne karakterini canlandıran ve rolüyle hafızalara kazınan Cristin Milioti, Whiplash ve Spider-Man gibi filmler ile tanıdığımız ünlü oyuncu JK Simmons, Teen Wolf’daki Derek rolü ile bilinen Tyler Hoechlin’in yanı sıra Meredith Hagner, Camila Mendes ve Peter Gallagher gibi birçok ünlü isim yer alıyor.

Film ile ilgili detaylı bilgi isterseniz aşağıdaki linkten film ile ilgili bir önceki yazımıza ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/palm-springsin-yayim-tarihi-duyuruldu/

10 Temmuz 2020’de doğrudan Hulu platformu üzerinden izleyici ile buluşacak filmden yayımlanan ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Defalarca birlikte oynayan isimler
Defalarca birlikte oynayan isimler