Dominic West, The Crown’ın 5. ve 6. sezonunda Prens Charles olacak

dominic west the crown

Netflix’in, II. Elizabeth’in tahttaki yıllarına odaklanan dizisi The Crown’ın 4. sezonu, bir aydan daha kısa bir süre içerisinde izleyici ile buluşacak. Dizinin 4. sezonuna bu kadar az kalmışken 5. ve 6. sezon ile ilgili yeni bilgiler ise ortaya çıkmaya devam ediyor.

Dizinin 5. ve 6. sezonu; kraliyet ailesini, 1990’ların sonuna ve 2000’lerin başına taşıyacak. 5. ve 6. sezonda, en son Tenet filmiyle karşımıza çıkmış olan Elizabeth Debicki, Prenses Diana olarak karşımıza çıkacak. Dizinin sonraki sezonlarında Elizabeth Debicki’ye eşlik edecek olan ismin de Dominic West olduğu düşünülüyor. Ancak bu konu ile ilgili kesin bir açıklama bulunmamakta.

The Crown

The Crown konusu

2016 yılından beri izleyici karşısına çıkan dizi, Kraliçe II. Elizabeth’in tahttaki ilk yıllarının perde arkasını konu ediniyor. II. Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkımın ardından İngiltere, siyasi bir karışıklık içindedir ve bu zorlu dönemde tahta bir kadın geçmektedir. II. Elizabeth’in tahta geçmesi ile yeni bir dönem başlayacaktır. Dizide; siyasi rekabetler, aşk ve 20. yüzyılın ikinci yarısına şekil veren olaylar anlatılıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
away

Away 2. sezon olacak mı?

Sonraki
Call Me By Your Name
mm

Call Me By Your Name, Netflix’e geliyor