The Mandalorian 2. sezondan özel bir video yayımlandı

The Mandalorian

Star Wars evreninde geçen ilk live-action dizisi The Mandalorian‘ın 2. sezonuna özel bir video, Star Wars’un resmi YouTube kanalı üzerinden geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

30 Ekim tarihinde Disney+’ta yerini alacak yeni sezon ile ilgili paylaşılan video, daha önce yayımlanan 2. sezon fragmanına dayanıyor. Fragman, Star Wars dünyasının birçok etkileyici manzarasını ve özel efekt imzasını bizlere sunuyordu.

the mandalorian

The Mandalorian 2. sezon hakkında bildiklerimiz

İlk sezonun son bölümlerine damga vuran Moff Gideon karakterini, ikinci sezon ile daha yakından tanıyacağız. Aynı zamanda 2. sezon ile birlikte “Baby Yoda” karakterinin geçmişine de değinilmesi bekleniyor.

Pedro Pascal‘ın, Mando rolüyle geri döneceği 2. sezonda; Gina Carano, Carl Weathers ve Giancarlo Esposito da ilk sezondaki rolleriyle yeniden izleyici karşısına çıkacak. Ayrıca diziye birkaç yeni karakter eklenecek.

Yeni sezonda kadroya; Boba Fett, Bo-Katan Kryze ve Ahsoka Tano karakterleri dahil olacak. Boba Fett karakterine Temuera Morrison hayat verirken Bo-Katan Kryze’ı ise Katee Sackhoff canlandıracak. Bo-Katan Kryze gibi Star Wars’un animasyon dizileriyle tanınan bir diğer karakter olan Ahsoka Tano da 2. sezonda yer alacak. Henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da Ahsoka Tano karakterini Rosario Dawson‘ın canlandırması bekleniyor.

Yayımlanan yeni videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Call Me By Your Name
mm

Call Me By Your Name, Netflix’e geliyor

Sonraki
50m2
mm

50m2 ne zaman çıkacak?