#yabancı

Dead To Me 2. sezon tanıtım fragmanı yayımlandı!

Dead To Me 2. sezon yayın tarihi belli oldu!

Son güncelleme:

Başrollerini Christina Applegate (Jen Harding) ve Linda Cardellini’in (Judy Hale) paylaştığı kara komedi dizisi 2.sezonu ile 8 Mayıs tarihinde ekranlara geri dönüyor.

Dead To Me, ilk sezonu ile izleyicilerden büyük beğeni toplamıştı. Dizinin ilk sezonunda eşinin ölümünün ardından öfkesinin dindiremeyen Jen’in eşinin katilini aramasını ve bu arayış sırasında dışarıdan her ne kadar tatlı gözükse de aslında pek de öyle olmayan Judy ile karşılaşmasını izlemiştik. Tesadüf eseri bir tanışma ile başlayan bu dostluk, iki kadını sonu kanlı maceralara sürüklemişti.

Liz Feldman tarafından yaratılan bu Amerikan yapımı dizinin ilk sezonu Christina Applegate’e Emmy ve Altın Küre adaylığı kazandırmıştır. 8 Mayıs tarihinde izleyici ile buluşacak 2.sezonda baş karakterlerimizin kendilerini bulaştırdıkları belalardan kurtulmaya çalışmalarını izleyeceğiz.

James Marsden (Steve), Max Jenkins (Christopher), Brandon O’Neill Scott (Nick) gibi isimlerin de oyuncu kadrosunda bulunduğu dizinin yeni sezonunu heyecanla bekliyoruz. Yeni sezon tanıtım ve tarih duyurusuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://m.youtube.com/watch?v=nMq_5BwY5y8

Daha Fazla İçerik
brooklyn nine-nine
Brooklyn Nine-Nine 8. sezon çekimleri başladı