Dead To Me 2. sezon tanıtım fragmanı yayımlandı!

3e3718cf 6905 4fff bfce 5c92de158384 1

Başrollerini Christina Applegate (Jen Harding) ve Linda Cardellini’in (Judy Hale) paylaştığı kara komedi dizisi 2.sezonu ile 8 Mayıs tarihinde ekranlara geri dönüyor.

Dead To Me, ilk sezonu ile izleyicilerden büyük beğeni toplamıştı. Dizinin ilk sezonunda eşinin ölümünün ardından öfkesinin dindiremeyen Jen’in eşinin katilini aramasını ve bu arayış sırasında dışarıdan her ne kadar tatlı gözükse de aslında pek de öyle olmayan Judy ile karşılaşmasını izlemiştik. Tesadüf eseri bir tanışma ile başlayan bu dostluk, iki kadını sonu kanlı maceralara sürüklemişti.

Liz Feldman tarafından yaratılan bu Amerikan yapımı dizinin ilk sezonu Christina Applegate’e Emmy ve Altın Küre adaylığı kazandırmıştır. 8 Mayıs tarihinde izleyici ile buluşacak 2.sezonda baş karakterlerimizin kendilerini bulaştırdıkları belalardan kurtulmaya çalışmalarını izleyeceğiz.

James Marsden (Steve), Max Jenkins (Christopher), Brandon O’Neill Scott (Nick) gibi isimlerin de oyuncu kadrosunda bulunduğu dizinin yeni sezonunu heyecanla bekliyoruz. Yeni sezon tanıtım ve tarih duyurusuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://m.youtube.com/watch?v=nMq_5BwY5y8

Total
0
Shares
Önceki
Call Me By Your Name

Call Me By Your Name 2 geliyor!

Sonraki
Never Have I Ever

Never Have I Ever resmî fragmanı yayımlandı!