Netflix’in yeni filmi Dangerous Lies’ın fragmanı yayımlandı!

gerilim dozu yuksek netflix filmi dangerous lies dan yeni fragman 1586847844

Başrolünde Riverdale dizisinden Veronica rolüyle akıllara kazınan oyuncu Camila Mendes’in de bulunduğu yeni Netflix orijinal filmi Dangerous Lies’in fragmanı yayımlandı ve yayım tarihi belli oldu.

Filmde zengin ve yaşlı bir adam olan Bay Wellsley’in vefat edince bütün mal varlığını sürpriz bir şekilde yeni bakıcısı Katie’e bırakması ve bundan sonra gelişen olaylar zinciri anlatılıyor.

Ölmeden önce adamla arasında iyi bir bağ kuran Katie’yi bu durum fazlasısya üzer. Miras kendisine kalmadan önce kocasıyla meteliksiz bir yaşam süren Katie bu kadar paranın neler getirebileceğini bilememektedir ve korkuyordur.

Korkmakta da haklıdır… Parayla beraber farklı bir yaşama adım atan bu genç kadın ve bu hayatta kendini bekleyen cinayet ve entrika örgüsünün farkında değildir.

Oyuncu kadrosunda Adam rolünde Jessie T. Usher, Leonard rolünde Elliott Gould, Detektif Chesler rolünde Sasha Alexander gibi isimlerin de bulunduğu Dangerous Lies adlı film 30 Nisan’da Netflix üzerinden yayımlanacak. Biz de merakla bekliyoruz 🙂

Fragmana aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
maxresdefault 6

After Life 2. sezon fragmanı yayımlandı

Sonraki
Call Me By Your Name

Call Me By Your Name 2 geliyor!