Çağatay Ulusoy Yeşilçam

Çağatay Ulusoy’un başrolü olduğu “Mücadele Çıkmazı”nın çekimleri başladı!

Kısa bir süre önce Barbaros dizisiyle ekranlara döneceği açıklanan ancak sürpriz bir kararla diziden ayrılan Çağatay Ulusoy’un yeni projesi belli oldu. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy‘un yeni filmi için harekete geçildi.

Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamalara göre, Mücadele Çıkmazı adını alan filmin çekimlerine bugün itibariyle resmi olarak başlandı. Filmin senaryosunu Behzat Ç. ile damga vurmuş Ercan Mehmet Erdem kaleme alırken, yönetmenliğini ise Ayla ve Müslüm’ün başarılı yönetmeni Can Ulkay üstleniyor.

Filmin başrolünü ise Barbaros dizisinden ayrıldığını açıklayan Çağatay Ulusoy üstleniyor. Ulusoy’un yıldızı Adını Feriha Koydum, Hakan: Muhafız, Medcezir, Delibal, İçerde gibi yapımlarla parlamış ve ünü dünyaya yayılmıştı. Hakan: Muhafız ile dünya çapında bir projede yer alarak son yıllara damgasını vuran Çağatay Ulusoy, son olarak 2015 yılında yayımlanan Delibal filmiyle beyaz perdede boy göstermişti. Geçen bu süre zarfında dizilerde izlediğimiz Ulusoy, 5 yıl sonra yeniden bir sinema filminde rol alacak.

Mücadele Çıkmaz filminin konusu ve oyuncu kadrosu hakkında başka bir bilgi henüz bulunmuyor. Ancak film ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.