çağatay ulusoy

Çağatay Ulusoy, BluTV’nin Yeşilçam dizisinde oynayacak

The Protector ve Mücadele Çıkmazı gibi dizilerle online içerik platformlarında da kendini gösteren Çağatay Ulusoy, yeni bir dizi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu hafta sonu ücretsiz yayın yapan BluTV’nin Yeşilçam adlı dizisinde başrol olacak. Dizi, BluTV‘nin ilk dönem dizisi olacak.

Online platformlar dışında; Adını Feriha Koydum, Delibal, İçerde, Medcezir gibi yapımlarda da yer alan ünlü oyuncu, bu sefer 1960’lardan bir karakteri canlandıracak. Merakla beklenen dizinin yönetmen koltuğunda ise Türkiye’nin sevilen yönetmenlerinden biri olan Çağan Irmak oturacak.

çağatay ulusoy

Çağatay Ulusoy’un yeni rolü hakkında tüm bildiklerimiz

Geçtiğimiz günlerde, Ulusoy’un Yeşilçam dizisinde başrol olacağı konuşuluyordu. İçerik platformu BluTV’nin resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan bir açıklama ile bu söylentiler doğrulandı. Afra Saraçoğlu’nun da Ulusoy’a eşlik edeceği söylentiler arasında. Dizinin 2021 yılında izleyici karşısına çıkacağını biliyoruz ama tam tarih gizliliğini korumakta. Dizinin konusu gibi ayrıntılar da hâlâ bilinmemekte. Ancak kısa süre içerisinde konusu ve oyuncu kadrosunun devamının açıklanması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.