Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn Nine-Nine 8. sezonu 2021’e ertelendi

Komedi dizisi Brooklyn Nine-Nine’ın 8. sezonunun bu yıl yayımlanması bekleniyordu. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs, dizinin yeni sezonunun 2021’e ertelenmesine sebep oldu.

Oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan Brooklyn Nine-Nine, yayın hayatına Fox ile başlamıştı. 5. sezonun ardından ise dizinin iptal kararı çıkmıştı. Bu olaya fazlasıyla üzülen hayranlar üzerine NBC, diziyi kurtararak onları fazlasıyla sevindirmişti.

Şu sıralar Palm Springs filmi ile adından söz ettiren Andy Samberg, dizinin başrolünde bulunuyor. Projede Andy Samberg’e; Andre Braugher, Stephanie Beatriz, Melissa Fumero, Stephanie Beatriz ve Joe Lo Truglio isimleri eşlik ediyor.

brooklyn nine-nine

Brooklyn Nine-Nine 8. sezonunda bizi neler bekliyor?

Brooklyn Nine-Nine’ın ertelenmesinin asıl sebebi Koronavirüs pandemisi değil. Amerika’daki polis şiddetinin ulaştığı seviye ve bununla birlikte başlayan Black Lives Matter hareketi, dizinin yeni sezon senaryosunda bir değişikliğe yol açtı.

Yapılan açıklamaya göre, dizinin hazırda bulunan 8. sezon senaryosu rafa kaldırılmış. Senarist ekibinin oluşturduğu yeni senaryoda ise ırkçılık, polis teşkilatındaki sorunlar gibi konulara değinilmeye çalışılmış.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.