his dark materials

His Dark Materials 2. sezon fragmanı yayımlandı

HBO ve BBC One’da yayımlanan fantastik dram dizisi His Dark Materials’ın 2. sezon fragmanı yayımlandı. Aynı adlı roman serisine dayanan dizi, Bad Wolf ve New Line tarafından üretiliyor. Shameless ve Skins dizilerine de senaristlik yapmış Jack Thorne, dizinin senaryosunu kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise The King’s Speech’in ünlü yönetmeni Tom Hooper oturuyor.

3 Kasım 2019 tarihinden beri yayımlanan dizinin oyuncu kadrosunda; Dafne Keen, Ruth Wilson, Lin-Manuel Miranda, James McAvoy, Clarke Peters, Anne-Marie Duff ve Andrew Scott gibi isimler bulunmakta.

his dark materials

His Dark Materials konusu

Sihir kurallarının hüküm sürdüğü bir evrende, kayıp bir çocuk vakasını araştıran küçük Lyra, büyük bir gizemin perdelerini aralıyor. Yetim büyüyen Lyra’nın dünyası, amcasının uzun bir zaman sonra kuzeyden dönmesi ile birlikte altüst oluyor. Lyra, Londra’da yeni bir hayata başlıyor ve Mrs. Coulter’in yardımı ile Roger’ı bulmaya odaklanıyor. Bayan Coulter ve Majisteryum’dan kaçmaya devam eden Lyra, hiç ummadığı bir yerden yardım alıyor.

2. sezon tarihine dair net bir bilgi bulunmayan dizinin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.