brooklyn nine nine seyrederiz

Brooklyn Nine-Nine 6. sezonu Netflix’te yayımlandı

İlk sezonu 2013 yılında yayımlanan sevilen dizi Brooklyn Nine-Nine‘ın, şu an 7 sezonu bulunmakta. Dizinin ilk 5 sezonu da Netflix kütüphanesinde bulunuyordu. Sevilen polisiye-komesdi türündeki dizinin 6. sezonunun Netflix’e gelmesi ise beklenen bir olaydı. Yaklaşık 1,5 yıllık bir aranın ardından 6. sezon, Netflix kütüphanesindeki yerini aldı.

Şu sıralar Palm Springs filmi ile adından söz ettiren Andy Samberg, dizinin başrolünde bulunuyor. Projede Andy Samberg’e; Andre Braugher, Melissa Fumero, Stephanie Beatriz ve Joe Lo Truglio isimleri eşlik ediyor. Dizinin 8. sezonu ise hayranlar tarafından merakla bekleniyor.

brooklyn nine-nine

Brooklyn Nine-Nine 8. sezon hakkında bildiklerimiz

Geçtiğimiz ay, dizinin 8. sezon çekimlerine başlanmıştı ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden çekimler bir süreliğine durduruldu. Yeni sezonun ise ne zaman izleyici ile buluşacağı belirsizliğini koruyor.

Yapılan açıklamalara göre dizinin hazırda bulunan 8. sezon senaryosu rafa kaldırılmış ve yeni bir senaryo hazırlanmış. Senarist ekibinin oluşturduğu yeni senaryoda ise ırkçılık, polis teşkilatındaki sorunlar gibi konulara değinilmeye çalışılmış.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.