cherry seyrederiz

Robert Downey Jr., Tom Holland’ın Cherry filmi hakkında konuştu

Başrolünde sevilen oyuncu Tom Holland‘ın bulunduğu ve yönetmen koltuğunda Russo Kardeşlerin yer aldığı Cherry filmi merakla bekleniyor. Filmin ilk fragmanı geçtiğimiz gün yayımlandı ve film ekibi şu anda sanal basın turlarının ortasında.

Bugün ise daha önce Marvel filmleri sayesinde hem Russo Kardeşler hem de Tom Holland ile çalışmış olan ünlü aktör Robert Downey Jr., heyecanla beklenen film ile ilgili görüşlerini belirtti.

cherry

“Dürüst olmak gerekirse bu, şu filmlerden biri: Film bundan yıllar sonra bile karşınıza çıktığında, ister yeni başlamış ister ortalarında olsun filmin neresindeyseniz izlemek isteyeceksiniz. Bir filme verebileceğim en büyük övgü budur.”

Cherry konusu

Nico Walker’ın aynı adlı ve kendi hikayesini anlattığı yarı otobiyografik romanından uyarlanan film, Walker’ın gerçek hikâyesinden esinlenildi. Irak’ta sıhhiye olarak görev yaptıktan sonra evine döndüğünde ciddi ruhsal sorunlar yaşayan ve uyuşturucu bağımlısı olan Walker’ın, genç bir askerden banka soyguncusuna dönüşme hikâyesini anlatıyor.

Film, 12 Mart 2021 tarihinde Apple TV+ üzerinden izleyici ile buluşacak. Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.