Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn Nine-Nine 8. sezon çekimlerine başlandı

Komedi türündeki sevilen FOX dizisi Brooklyn Nine-Nine’ın 8. sezonunun bu yıl yayımlanması bekleniyordu. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile çekimler birçok kez ertelenmek zorunda kaldı. Geçtiğimiz saatlerde ise dizinin yeni sezon çekimlerine resmi olarak başlandığı duyuruldu.

Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn Nine-Nine 8. sezonunda bizi neler bekliyor?

Yapılan açıklamalara göre dizinin hazırda bulunan 8. sezon senaryosu rafa kaldırılmış. Senarist ekibinin oluşturduğu yeni senaryoda ise ırkçılık, polis teşkilatındaki sorunlar gibi konulara değinilmeye çalışılmış.

Oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan Brooklyn Nine-Nine, yayın hayatına Fox ile başlamıştı. 5. sezonun ardından ise dizinin iptal kararı çıkmıştı. Bu olaya fazlasıyla üzülen hayranlar üzerine NBC, diziyi kurtararak onları fazlasıyla sevindirmişti.

Şu sıralar Palm Springs filmi ile adından söz ettiren Andy Samberg, dizinin başrolünde bulunuyor. Projede Andy Samberg’e; Andre Braugher, Stephanie Beatriz, Melissa Fumero, Stephanie Beatriz ve Joe Lo Truglio isimleri eşlik ediyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.