EBDDBBE8 048D 4794 A42A 9B5DC0FE12A7

Yeni Higurashi: When They Cry animesi Ekim 2020’de geliyor

Sevilen seri yeni animesiyle geri dönüyor

Higurashi no Naku Koro ni / Higurashi: When They Cry’ın resmi web sitesi ve Twitter hesabı birkaç saat önce TV anime projesinin Japonya’da Ekim 2020’de prömiyer yapacağını açıkladı.

Yeni anime başlangıçta bu yılın Temmuz ayı için planlanmıştı ancak Koronavirüs (COVID-19)’un yayılması nedeniyle diğer birçok seri gibi ertelendi.

22 Mayıs’ta yapılan duyuruda, site: “Yeni Koronavirüs enfeksiyonu (COVID-19) nedeniyle üretim programı ciddi şekilde etkilendi ve yayını ertelemeye karar verdik.” şeklinde durumu belirtmişti.

Aslında ‘cinayet gizemi’ temalı bir video oyunundan uyarlanılarak ortaya çıkartılan anime versiyonlarından sonra bu yıl Ekim ayında yeni bir anime gelecek.

Yeni anime, Tomato Akase tarafından manga uyarlamasına sahip olacak.

İlk Higurashi: When They Cry TV anime serisi 26 bölümü ile 2006’da ve When They Cry II: Solutions (Higurashi no Naku Koro Ni Kai) 24 bölüm ile 2007’de yayımlandı.

Paylaşılan ana poster

svg%3E

Şimdilik elimizdeki yeni bilgiler bunlar ile sınırlı. Ekim prömiyerinden önce uzun tanıtım fragmanları ve daha birçok şey bekliyoruz. Daha fazla gelişmeye ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.