saygı

BluTv’nin yeni dizisi Saygı’dan ilk tanıtım fragmanı geldi!

Behzat Ç. Spin-off’u geliyor!

İlk bölümü 2010 yılında ekranlara gelen dizi Behzat Ç., çoğu kişinin gönlünde taht kurmayı başarmıştı. Dizinin 2014’te, talihsizlikle bitirilmesinin ardından geçtiğimiz yıl çok istek üzerine, BluTv tarafından 8 bölüm daha çekilip iptal edilmişti. Daha sonra ise BluTv, Behzat Ç.’nin ardından Saygı isimli bir dizinin geleceğini açıklamıştı.

Dizi, Behzat Ç.’nin ana düşmanı olan Ercüment Çözer’e odaklanıyor. Büyük bir kitle tarafından heyecanla beklenen dizinin ilk tanıtımı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Saygı dizisi ne anlatacak?

Yapımcılığını İnter Medya’nın üstlendiği “Saygı”, Türkiye’nin en sevdiği anti kahramanlarından birisi olan Ercüment Çözer’in hikâyesini anlatacak. BluTV’nin yeni özel yapımında Ercüment Çözer’i canlandıracak oyuncu, en başta Ercüment Çözer’i bize yansıtan Nejat İşler’in kendisi olacak.

Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer, takip ettiği bu yolda onu kendisiyle aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile karşılacak. Dizi de Ercüment Çözer ve bu iki gencin arasında geçenlere ve birlikte yapacaklarına odaklanacak.

saygı

Saygı Dizisi Kadrosu

Dizinin başrolünde Behzat Ç. dizisinde de aynı rolle karşımıza çıkan Nejat İşler bulunmakta. Dizide aynı zamanda Vatanım Sensin dizisinde de birlikte rol almış Boran Kuzum, Savaş karakterini canlandırırken; Miray Daner ise Helen karakterini canlandırmakta. Dizide aynı zamanda Rojda Demirer, Eren Demirbaş, Itır Esen gibi isimler de bulunmakta.

“Saygı”nın çıkış tarihiyle ilgili henüz net bir bilgi bulunmamakta. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için sayfamızı takipte kalabilir, dizinin yayımlanan fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.