Blade Runner: Black Lotus animesinden ilk görseller yayımlandı.

Blade Runner: Black Lotus

Blade Runner: Black Lotus’tan ilk görseller yayımlandı. Adult Swim tarafından hazırlanan anime gelecek yıl izleyicileri ile buluşacak

Rick and Morty, Robot Chicken, Samurai Jack gibi daha çok yetişkinler için olan animasyon dizilerini izleyicilerle buluşturan Adult Swim, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Adult Swim Con etkinliği kapsamında yeni projelerini tanıttı. Etkinlikte tanıttığı yeni projeleri arasında dikkat çekenlerden biri ise Blade Runner evreninde geçen anime dizisi Blade Runner: Black Lotus oldu. Ayrıca merakla beklenen anime ile ilgili görseller paylaşıldı.

Blade Runner: Black Lotus

Ridley Scott’ın bilim kurgu klasiği Blade Runner filminin yıllar sonra gelen devam filmi, Blade Runner 2049 vizyona girdikten kısa bir süre sonra, bu evrende geçecek olan bir anime dizisinin hazırlandığı duyurulmuştu. Blade Runner 2049’un 17 yıl öncesinde geçecek olan anime, iki filme bağlı olacak ve filmlerde tanıdığımız bazı karakterler de ön plana çıkarak filmden esintiler yakalayacak.

Appleseed bilim kurgu projesinden tanıdığımız Shinji Aramaki ve Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, Napping Princess gibi projelerle adından söz ettiren Kenji Kamiyama yapımın yönetmenliğini üstleniyor.

Her bölümü yaklaşık 30 dakika olacak ve toplamda 13 bölümden oluşacak Blade Runner: Black Lotus’un 2021 yılı içerisinde yayımlanacağı söyleniyor. Anime dizisi ile ilgili daha fazla bilgi için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
bir ay masalı

Bir Ay Masalı animasyonundan yeni görsel geldi

Sonraki
Fushigi Dagashiya Zenitendo

Fushigi Dagashiya Zenitendo animesi 8 Eylül’de prömiyer yapacak