Bir Ay Masalı animasyonundan yeni görsel geldi

bir ay masalı

Netflix’in yeni animasyon filmi Bir Ay Masalı’ndan (Over The Moon) yeni detaylar paylaşıldı.

Sony Imageworks tarafından geliştirilen müzikal animasyon filmi “Over The Moon” ile ilgili yeni detaylar paylaşıldı. Çinli bir aileyi konu alan “Bir Ay Masalı”nın paylaşılan yeni görselinde aile üyelerini tanıyoruz. Film, ekim ayı içerisinde Netflix kütüphanesinde yerini alacak.

Pocahontas ve Tarzan gibi birçok animasyonun hikayesini kaleme alan ve ayrıca Kobe Bryant ile birlikte yaptığı Dear Basketball filmi ile Oscar ödülüne layık görülen Glen Keane’in yönetmen koltuğuna oturduğu Bir Ay Masalı filmi, babasına efsanevi Ay Tanrıçası’nın gerçek olduğunu kanıtlamak isteyen genç bir kızın hikayesini mercek altına alıyor. Ay Tanrıçası’nın gerçekten var olduğuna inanan ve hem bunu kanıtlayıp hem de Ay Tanrıçası ile tanışmayı hayal eden bu genç kız, bunun için bir roket inşa ederek Ay’a doğru macera dolu bir yolculuğa çıkmayı planlıyor ve olaylar böyle şekilleniyor.

bir ay masalı

Filmin seslendirme kadrosunda Cathy Ang, Phillipa Soo, Robert G. Chiu, Ken Jeong, John Cho, Ruthie Ann Miles, Margaret Cho, Kimiko Glenn, Artt Butler ve Sandra Oh bulunuyor. Filmin yönetmenliğinin yapan Glen Keane, aynı zamanda The Little Mermaid’in Ariel’ine ve Güzel ve Çirkin filminin Çirkin’i gibi karakterlere de hayat veren isim olarak da biliniyor. Ayrıca Over The Moon’un müziklerini Christopher Curtis, Marjorie Duffield ve Helen Park yazarken, Steven Price ise besteleyecek.

Ekim ayında vizyona girmesi beklenen animasyon filmi için kesin bir gün belirtilmiyor. Filmin daha önce yayımlanan fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilir, film ile ilgili daha fazla bilgi için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
we are who we are

We Are Who We Are dizisinden yeni fragman yayımlandı

Sonraki
Blade Runner: Black Lotus

Blade Runner: Black Lotus animesinden ilk görseller yayımlandı.