Fushigi Dagashiya Zenitendo animesi 8 Eylül’de prömiyer yapacak

Fushigi Dagashiya Zenitendo

Reiko Hiroshima çocuk kitaplarının anime uyarlaması Fushigi Dagashiya Zenitendo çok yakında!

Geçtiğimiz günlerde Reiko Hiroshima’nın çocuk kitapları serisi Fushigi Dagashiya Zenitendo (Gizemli Şekerci Dükkanı Zenitendo)’nın animeye uyarlanacağını öğrenmiştik. Bugün ise Toei Animation’ın yaptığı açıklamaya göre anime uyarlaması, 8 Eylül 2020 tarihinde prömiyer yapacak. Şeker Dükkanı Zenitendo’nun sahibi Beniko’yu, Nobue Iketani (Miyako Aisaki in Hugtto! PreCure) seslendiriyor.

Jyajya’nın çizimlerini içeren fantastik roman serisi Mayıs 2013’ten bu yana Kaiseisha tarafından yayımlandı ve 13. cildi de 16 Nisan’da yayımlandı. Şimdiye kadar 13 cildi çıkan serinin toplamda 1,15 milyondan fazla kopyası basıldı. İlk cildi, Japon ilkokul öğrencileri tarafından Mayıs 2020’de yapılan çocuk kitabı popülerlik anketinde ikinci sırada yer aldı.

Fushigi Dagashiya Zenitendou

“Zenitendo sadece şanslı olanların ulaşabileceği gizemli bir şekerci dükkanıdır. Dükkanın sahibi Beniko, her insanın ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli şekerlemeler sunuyor ama eğer onu yemezsen ya da doğru yolda kullanmazsan… mutlu ya da mutsuz olmanız size kalmış…”

Çocukların sevdiği bu roman serisinin hikayesi, sadece şanslı insanların bulabileceği gizemli şeker ve atıştırmalık dükkanı Zenitendō üzerinde yoğunlaşıyor. Dükkanın sahibi Beniko adlı bir kadın her insanın sıkıntıları için mükemmel bir şeker önerebilir. Bununla birlikte, insanlar şekerlemeleri yanlış yerler veya yanlış kullanırlarsa işler umulduğu gibi olmayabilir. Beniko’nun tatlılarının servet veya talihsizlik getirip getirmediği onları alan kişilere bağlıdır.

Yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Uzumaki animesi ile ilgili yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Blade Runner: Black Lotus

Blade Runner: Black Lotus animesinden ilk görseller yayımlandı.

Sonraki
Jurassic World Kretase Kampı

Jurassic World Kretase Kampı tanıtım fragmanı yayımlandı