Bir Başkadır yayımlandı

bir başkadır

Netflix’in yeni ve 3. Türk dizisi olan “Bir Başkadır“, geçtiğimiz saatlerde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Başrolünde Öykü Karayel‘in bulunduğu diziye, Netflix üzerinden ulaşabilirsiniz.

8 bölümden oluşan dizinin yönetmen koltuğunda Berkun Oya oturuyor. Aynı zamanda dizinin senaryosunu da yine Berkun Oya kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Nesrin Cavadzade, Defne Kayalar, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Bilge Önal ve Settar Tanrıöğen gibi önemli isimler yer alıyor.

Bir Başkadır

“Bir Başkadır” konusu

Dizi, farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor. Bu karakterler, ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalacaklar.

Dizinin Netflix tarafından paylaşılan sinopsisi ise şu şekilde: “Hayatları farklı, hayalleri farklı, korkuları farklı. Birbirine zıt görünseler de yolları kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına dokunacak.”

Şimdiden olumlu yorumlar almaya başlayan dizinin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara
mm

Menajerimi Ara 13. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
gossip girl
mm

Yeni Gossip Girl dizisinden ilk görseller yayımlandı