Bir Başkadır

Bir Başkadır dizisinden ilk görseller yayımlandı

Netflix’in yeni Türk yapımı dizisi Bir Başkadır’dan ilk görseller yayımlandı. Dizinin görselleri, geçtiğimiz saatlerde Netflix’in resmi Instagram hesabı üzerinden izleyiciye sunuldu.

Bir Başkadır

Netflix, geçtiğimiz ay düzenlediği etkinlik ile Türkiye’de hayata geçirmeyi planladığı orijinal yapımlarını duyurmuştu. Platform, bir yandan bu etkinlikte tanıttığı projeler için çalışmalarını sürdürürken bir yandan da daha önce duyurduğu Türk yapımlarını kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Bu Türk yapımlarından biri de “Bir Başkadır” oldu.

Bir Başkadır

Bir Başkadır konusu

Dizi, farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor. Bu karakterler, ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalacaklar.

Dizinin Netflix tarafından paylaşılan sinopsisi ise şu şekilde: “Hayatları farklı, hayalleri farklı, korkuları farklı. Birbirine zıt görünseler de yolları kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına dokunacak.”

Bir Başkadır

Berkun Oya’nın yazıp yönettiği dizinin oyuncu kadrosunda; Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Nesrin Cavadzade, Defne Kayalar, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Bilge Önal ve Settar Tanrıöğen gibi önemli isimler yer alıyor.

İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizi, 12 Kasım 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.