Yeni Gossip Girl dizisinden ilk görseller yayımlandı

mm
gossip girl

Gossip Girl dizisinin hazırlıklarına devam edilen yeni versiyonundan ilk görseller yayımlandı. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin çekimlerine başlanmasıyla birlikte, diziden ilk görseller de ortaya çıkmaya başladı.

Gossip Girl

2007-2012 yılları arasında yayımlanan ve bir dönemin en çok konuşulan gençlik dizilerinden olan Gossip Girl dizisi ekranlara veda etmiş olsa da yıllar sonra gelen yeni Gossip Girl dizisi, izleyicileri Manhattan’ın gösterişli dünyasına bir kez daha götürecek. Warner Media’nın dijital platformu HBO Max’te izleyici ile buluşacak dizi, orijinal serinin sekiz yıl sonrasında geçecek.

Gossip Girl uyarlamasının konusu

Henüz ismi açıklanmayan ve Gossip Girl ile aynı evrende geçecek dizi, Gossip Girl’ün sekiz yıl sonrasında geçecek. Karakterler Constance Billard School adlı bir okula gidecek. Erkekler de benzer şekilde St. Jude’s School’da okuyacak. “Gossip Girl” isimli meşhur dedikodu blogunun okulda yarattığı etkiyi gözler önüne serecek. Modern versiyonun hikayesi yine New York’ta geçecek ve ana dizinin finalinden sonra sosyal medyanın ve şehrin ne şekilde değiştiğini yeni karakterler üzerinden anlatacak.

Gossip Girl

Yeni dizide de anlatıcı olarak Kristen Bell yer alacak. 2021’de yayımlanacak yeni dizinin yapımı bir kez daha Josh Schwartz ve Stephanie Savage, senaryo ise Joshua Safran tarafından üstlendi.

HBO Max’te yayınlanacak olan yeni Gossip Girl dizisinin başrollerinde; The Babysitter serisi ile adını geniş kitlelere duyurmuş Emily Alyn Lind, Chilling Adventures of Sabrina’da küçük bir rolde izleyici karşısına çıkan Whitney Park, Pretty Little Liars: The Perfectionists  ve Spinning Out gibi dizilerde rol alan Eli Brown, Lethal Weapon dizisiyle tanınan Johnathan Fernandez ve Love Life dizisi ile bilinen Jason Gotay yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
bir başkadır

Bir Başkadır yayımlandı

Sonraki
news of the world

Netflix, News of the World filminin haklarını satın aldı