Netflix Bir Ay Masalı animasyonundan resmi fragman yayımladı

mm
0A6D6125 A700 48CE 9D8B 61B50DE6F41D

Netflix’in yeni animasyonu: Bir Ay Masalı

Netflix’in yeni animasyon filmi Bir Ay Masalı’ndan (Over The Moon) resmi fragman paylaşıldı. Müzikal animasyon filmi, iddialara göre ödül dönemine damgasını vurabilir.

Filmin fragmanında bir animasyon filminin yanı sıra Ay Tanrıçası’nın varlığını kanıtlamak üzere uzaya doğru yol alıyoruz.

Bir Ay Masalı

Bir Ay Masalı konusu:

Pocahontas ve Tarzan gibi birçok animasyonun hikayesini kaleme alan ve ayrıca Kobe Bryant ile birlikte yaptığı Dear Basketball filmi ile Oscar ödülüne layık görülen Glen Keane’in yönetmen koltuğuna oturduğu Bir Ay Masalı filmi, babasına efsanevi Ay Tanrıçası’nın gerçek olduğunu kanıtlamak isteyen genç bir kızın hikayesini mercek altına alıyor. Ay Tanrıçası’nın gerçekten var olduğuna inanan ve hem bunu kanıtlayıp hem de Ay Tanrıçası ile tanışmayı hayal eden bu genç kız, bunun için bir roket inşa ederek Ay’a doğru macera dolu bir yolculuğa çıkmayı planlıyor ve olaylar böyle şekilleniyor.

Bir Ay Masalı
Yönetmen Glen Keane aynı zamanda The Little Mermaid’in Ariel’ine ve Güzel ve Çirkin filminin Çirkin’i gibi karakterlere de hayat veren isim olarak da biliniyor.

Over The Moon’un müziklerini Christopher Curtis, Marjorie Duffield ve Helen Park yazarken Steven Price ise besteleyecek.

Bir Ay Masalı
Filmin seslendirme kadrosunda Cathy Ang, Phillipa Soo, Robert G. Chiu, Ken Jeong, John Cho, Ruthie Ann Miles, Margaret Cho, Kimiko Glenn, Artt Butler ve Sandra Oh bulunuyor.

Sonbahar aylarında Netflix’te gösterime girmesi beklenen film için kesin bir tarihi henüz açıklanmadı. Film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Filmin geçtiğimiz saatlerde yayımlanan fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
2823510F 80E1 4C11 B190 728CC318E310

Dropkick on My Devil! animesinden 3. sezon açıklaması

Sonraki
the witcher

The Witcher 2. sezon çekimleri yeniden başlıyor