We Are Who We Are dizisinden yeni fragman yayımlandı

we are who we are

Luca Guadagnino imzalı HBO dizisi We Are Who We Are dizisinden yeni bir fragman paylaşıldı.

Call Me by Your Name, Suspiria, I Am Love gibi filmlerle sinema dünyasında adını duyurmuş olan Luca Guadagnino imzalı dizi, eylül ayında HBO ve Sky platformlarında yerini alacak. İtalyan yönetmenin ilk dizi çalışması olan We Are Who We Are, 8 bölümlük bir mini dizi olarak tasarlandı. Guadagnino, bunun dışında Coen Kardeşler’in senaryosunu yazdığı Scarface ile de sinema dünyasına geri dönmeye hazırlanıyor.

Heyecanla beklenen dizi için tanıtım çalışmalarını hızlandıran HBO, dizi için yeni bir fragman yayımlamış oldu. Bu sayede de dizinin yayın tarihini de öğrenmiş olduk. Dizi, 14 Eylül’de izleyicilerle buluşacak.

we are who we are

Guadagnino’nun, senaryosunu Paolo Giordano ve Francesca Manieri ile birlikte kaleme aldığı dizi, İtalya’daki Amerikan askeri üssünde aileleriyle yaşayan iki gencin dostluk, ilk aşk ve ergenlik sorunları aromalı hikayesine odaklanacak. 14 yaşındaki New Yorklu Fraser Wilson, evinden ayrılarak İtalya’da orduda görev almaya başlar. Yeni hayatına alışmaya çalışan genç adam, burada Caitlin Harper ile tanışır. Zamanını Caitlin ile geçirmeye başlayan Fraser, bir süre sonra kendisinde bir takım değişiklikler olduğunu fark eder. Ondaki bu değişimin nedeni ise orduda asker olarak görev yapan Jason’a karşı hissettiği derin duygulardır.

Jordan Kristine Seamon ve Jack Dylan Grazer’ın başrollerini üstlendiği dizinin kadrosunda Chloë Sevigny, Alice Braga, Tom Mercier, Spence Moore II, Kid Cudi, Faith Alabi, Ben Taylor, Corey Knight, Tom Mercier, Sebastiano Pigazzi ve Martin Scorsese’nin kızı Francesca Scorsese bulunuyor.

Total
0
Shares
Önceki
After
mm

After 2. filminin fragmanı yayımlandı

Sonraki
bir ay masalı

Bir Ay Masalı animasyonundan yeni görsel geldi