Yasak Elma 79. bölüm fragmanı yayımlandı

Yasak Elma seyrederiz 5

Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma, ilk olarak 2018 yılında izleyici karşısına çıktı. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden çekimlerine ara vermişti. Geçtiğimiz haftalarda ise 3. sezonuyla, Koronavirüs pandemisinden sonra ilk kez izleyici karşısına çıktı. Pandemi sonrası 5. bölüm olacak 79. bölümün fragmanı ise Fox TV’nin resmi YouTube kanalından paylaşıldı.

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizinin senaryosu, Melis Civelek tarafından kaleme alınıyor. Oyuncu kadrosunda Pis Yedili, İlişki Durumu: Karışık gibi yapımlarda yer alan Eda Ece‘ye, Şevval Sam, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan gibi sevilen isimlerin eşlik ettiği dizi, 5 Eylül Pazartesi günü yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

yasak elma

Yasak Elma 78. bölümde neler oldu?

Yasak Elma’nın 78. bölümünde Ender’in Kaya’ya söylediği yalanın ortaya çıkması, Şahika’nın ekmeğine yağ sürer. Kaya ve Ender’i ayırmak için planına Yiğit’i de alet eder. Yıldız’ın yalıya taşındığı gece Halit’in Kerim’i çağırması, Halit ve Yıldız’ın arasında gerginliğe sebep olur.

Yayımlanan yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
billie eilish

Billie Eilish belgeseli geliyor

Sonraki
Bay Yanlış
mm

Bay Yanlış final fragmanı yayımlandı