jake gylenhaal the guilty

Ethan Hawke, Peter Sarsgaard, Riley Keough “The Guilty” kadrosuna katıldı

2018 yılında çekilen aynı adlı filmin uyarlaması olacak “The Guilty” filminin haklarını, geçtiğimiz aylarda Netflix satın almıştı. Filmin başrolünde de en son “Spider-Man: Far From Home” filmi ile karşımıza çıkmış ve “Brokeback Mountain”, “Nightcrawler”, “Zodiac”, “Prisoners” gibi yapımlarda boy göstermiş Jake Gyllenhaal‘ın bulunacağını biliyorduk.

ethan hawke the guilty

Netflix’in gerilim filminin kadrosuna 3 yeni isim katıldı. Kadroya katılan yeni isimler; “Before Sunrise” serisinde, “Boyhood”, “Gattaca” ve “Ölü Ozanlar Derneği” gibi filmlerde yer alan Ethan Hawke; “An Education”, “Green Lantern”, “Orphan” gibi yapımlarda bulunmuş Peter Sarsgaard; “The Girlfriend Experience”, “Logan Lucky”, “Mürit” gibi yapımlarda boy gösteren Riley Keough oldu.

peter sargraad the guilty

Filmin yönetmen koltuğunda, “Southpaw” filminde de Jake Gyllenhaal ile birlikte çalışan Antoine Fuqua oturuyor. “The Guilty” filmi, Antoine Fuqua ve Jake Gyllenhaal’ı yeniden bir araya getirecek. Netflix’in haklarını 30 milyon dolara satın aldığı filmin çıkış tarihi hâlâ belirsizliğini korusa da çekimlere bu ay içinde başlanması bekleniyor.

riley keough the guilty

“The Guilty” konusu

Ünlü oyuncu Jake Gyllenhaal, bir 911 hat çalışanı olarak filmde yer alacak. Bir gün gelen bir arama ise her şeyi değiştirecek. Orijinal Danimarka yapımının konusu ise şu şekilde: Film, rütbesi masa başı işlerine indirilen bir polis memuruna odaklanıyor. Acil durumlar için gelen telefonları yanıtlayan memur, sıkıcı bir gün geçirmektedir ancak gelen bir telefonla her şey değişir. Kaçırıldığını söyleyen bir kadın ile konuşur ama kadının bağlantısı bir anda kesilir. Polis teşkilatında kalmak zorunda olan memur, başkalarını kendi gözü ve kulağı olarak kullanmak zorunda kalır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.