Love, Victor 2. sezon onayı aldı

love

Hulu’dan “Love, Victor” için ikinci sezon onayı geldi. Hulu, TCA basın turu gününde, yayın hayatına başlayalı yaklaşık iki aydan kısa bir süre geçen Love, Victor dizisiyle beraber Taste the Nation’a da 2. sezon onayını verdi. Her iki dizi de 2. sezonuyla yayın hayatına devam edecek.

Victor, yöneliminden emin olamamakta ve bu konuyla uğraşmakta iken aynı zamanda ailesine ve arkadaşlarına bu konuda açılamamaktadır. Yeni taşındığı şehirde yeni bir okula başlamıştır. Bu yeni okulunda hem romantik anlamda hem de arkadaşlık anlamında yeni ilişkileri olacaktır. Ne yapacağını şaşıran ve kendini bir çıkmazda hisseden Victor, çareyi Simon’dan yardım istemekte bulur.

love

Hulu’ya göre 2. sezonda Victor, arkadaşlarının olgunlaştığını görecek ve sezon yine lise zamanları üzerine yoğunlaşacak. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Victor olarak Michael Cimino, Victor’un kendine güvenen büyüleyici sınıf arkadaşı olarak da karşımıza George Sear çıkıyor. Victor’un aile üyelerini ise James Martinez, Isabella Ferreira, Mateo Fernandez canlandırıyor. Victor’un arkadaşları da Rachel Naomi Hilson, Bebe Wood, tarafından canlandırılıyor. Dizide aynı zamanda Anthony Turpel, Sophia Bush gibi isimler de bulunmakta.

İlk sezonuyla oldukça sevilen Love, Victor’un 2. sezonu ile 2021 yılında dönmesi bekleniyor.

Total
0
Shares
Önceki
judas and the black messiah

Judas and the Black Messiah filminden fragman yayımlandı

Sonraki
wallpapersden.com elle fanning 2020
mm

Elle Fanning, The Girl From Plainville dizisinin başrolünde