Yasak Elma 84. bölüm fragmanı yayımlandı

yasak elma

Fox TV’nin sevilen dizisi “Yasak Elma“, ilk olarak 2018 yılında izleyici karşısına çıktı. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden çekimlerine ara vermişti. Geçtiğimiz haftalarda ise 3. sezonu ile Koronavirüs pandemisinden sonra ilk kez izleyici karşısına çıktı. Pandemi sonrası 10. bölüm olacak 84. bölümün fragmanı ise Fox TV’nin resmi YouTube kanalından paylaşıldı.

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizinin senaryosu, Melis Civelek tarafından kaleme alınıyor. Oyuncu kadrosunda “Pis Yedili”, “İlişki Durumu: Karışık” gibi yapımlarda yer alan Eda Ece‘ye, Şevval Sam, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan gibi sevilen isimlerin eşlik ettiği dizi, 9 Kasım Pazartesi günü yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

yasak elma

“Yasak Elma” 83. bölümünde neler oldu?

Şahika’yla el sıkışan Halit, Şahika’nın elindeki fotoğrafları almaya çalışır. Her şeyden habersiz olan Yıldız, düğün hazırlıklarıyla uğraşırken diğer taraftan Şahika da kendince hazırlık yapmaktadır. Halit ise ona oyun oynayan herkesten intikam almaya yemin etmiştir ve hiç kimsenin beklemediği bir hamleyle herkesi şoke eder.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
betsy brandt love, victor

Betsy Brandt, “Love, Victor” kadrosuna katıldı

Sonraki
mucize doktor
mm

Mucize Doktor 36. bölüm 2. fragmanı yayımlandı