batwoman

Batwoman 3. sezon onayını aldı

İlk sezonu 2019 yılının son aylarında yayımlanan Batwoman dizisi büyük bir ilgi ile karşılanmış ve büyük bir başarı elde etmişti. Ardından ise dizide başrol değişikliğine gidildiği ve karakterin tamamen yeniden yaratılacağı gibi radikal değişiklikler duyurulmuştu. Dizinin 2. sezonu ise geçtiğimiz günlerde yayımlandı. Dizinin yayımlandığı kanal olan The CW, birkaç saat önce bir duyuru yaptı ve birçok şovu hakkında açıklamada bulundu. O şovlardan biri de Batwoman oldu. Dizi, henüz 2. sezonu yayımlanırken 3. sezon onayı almayı başarabildi.

batwoman

Batwoman 2. sezon konusu

Karakterin yeni sahibi Javicia Leslie, doğrudan doğruya Ruby Rose’un bıraktığı yerden Kate Kane karakterini canlandırmayacak. Onun yerine yeni bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Bu yeni karakterin çok daha farklı bir geçmişi bulunacak. Kate Kane’in aksine, Ryan Wilder adlı yeni karakterimiz Gotham’ın kirli tarafını da görmüş, pis işlere de bulaşmış ancak kişiliğini oluşturan etik değerlere sadık kalmıştır. Zaman zaman polisle de ters düşen Wilder, bir noktada adaleti kendi sağlamaya karar verecektir.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.