Batwoman

Batwoman 2. sezon 2. bölüm ne zaman?

İlk sezonu 2019 yılının son aylarında yayımlanan Batwoman dizisi büyük bir ilgi ile karşılanmış ve büyük bir başarı elde etmişti. Ardından ise dizide başrol değişikliğine gidildiği ve karakterin tamamen yeniden yaratılacağı gibi radikal değişiklikler duyurulmuştu.

Bugün ise dizinin büyük değişikliğe gidilmiş olan merakla beklenen 2. sezonunun ilk bölümü yayımlandı. 2. sezon 1. bölümün yayımlanmasının ardından ise 2. bölümün ne zaman yayımlanacağı gibi detaylar merak konusu oldu.

Batwoman

Batwoman 2. sezon 2. bölüm ne zaman çıkacak?

Merakla beklenen 2. bölümün 1 hafta ara ile seyirci karşısına çıkacağı biliniyor. 1. bölümü 17 Ocak 2021 tarihinde yayımlanmış olan 2. sezonun 2. bölümünün ise 24 Ocak Pazar günü izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Batwoman 2. sezon konusu

Karakterin yeni sahibi Javicia Leslie, doğrudan doğruya Ruby Rose’un bıraktığı yerden Kate Kane karakterini canlandırmayacak. Onun yerine yeni bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Bu yeni karakterin çok daha farklı bir geçmişi bulunacak. Kate Kane’in aksine, Ryan Wilder adlı yeni karakterimiz Gotham’ın kirli tarafını da görmüş, pis işlere de bulaşmış ancak kişiliğini oluşturan etik değerlere sadık kalmıştır. Zaman zaman polisle de ters düşen Wilder, bir noktada adaleti kendi sağlamaya karar verecektir.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.