Batwoman 3. sezon olacak mı?

Batwoman

İlk sezonu 2019 yılının son aylarında yayımlanan Batwoman dizisi büyük bir ilgi ile karşılanmış ve büyük bir başarı elde etmişti. The CW, geçtiğimiz günlerde büyük bir duyuru yapmış ve şovlarının yeni sezonları hakkında açıklamada bulundu. Bu şovlardan biri de Batwoman oldu.

batwoman

Batwoman 2. sezon konusu

Karakterin yeni sahibi Javicia Leslie, doğrudan doğruya Ruby Rose’un bıraktığı yerden Kate Kane karakterini canlandırmayacak. Onun yerine yeni bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Bu yeni karakterin çok daha farklı bir geçmişi bulunacak. Kate Kane’in aksine, Ryan Wilder adlı yeni karakterimiz Gotham’ın kirli tarafını da görmüş, pis işlere de bulaşmış ancak kişiliğini oluşturan etik değerlere sadık kalmıştır. Zaman zaman polisle de ters düşen Wilder, bir noktada adaleti kendi sağlamaya karar verecektir.

batwoman

Batwoman 3. sezonu olacak mı?

Dizinin 2. sezonunda oyuncu değişikliğine gidilmesi, dizide en çok dikkat çeken gelişmelerden biri oldu. Dizinin henüz 2. sezonu yayımlanmaktayken yeni sezon ile ilgili bir açıklamada bulunuldu. Dizi 3. sezon onayını aldı ancak yeni sezonun ne zaman yayımlanacağı biliniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
çukur

Çukur 4. sezon 24. bölüm ön izlemesi yayımlandı

Sonraki
harrt syles don't worry darling

Don’t Worry Darling çekimleri tamamlandı