harrt syles don't worry darling

Don’t Worry Darling çekimleri tamamlandı

Booksmart filmi ile ilk kez yönetmen koltuğunda oturan Olivia Wilde‘ın, Don’t Worry Darling adlı yeni bir gerilim filminin yönetmenliğini yaptığını biliyorduk. Filmin başrolleri arasında da Florence Pugh, Harry Styles ve Chris Pine bulunuyor. Filmin çekimleri ise saatler önce tamamlandı. Harry Styles ise yaklaşık iki aylık bir aranın ardından My Policeman filminin çekimleri için tekrar sete dönecek.

Filmin başrol oyuncusu Florence Pugh da resmî Instagram hesabı üzerinden çekimlerin tamamlandığını duyurdu ve setin son gününden fotoğraflar paylaştı. Filmin, 2021 yılının sonunda izleyici ile buluşması bekleniyor.

don't worry darling

Don’t Worry Darling konusu

Film, 1950’li yıllarda yaşayan bir ev kadınını odağına alacak. Florence Pugh tarafından canlandırılan ev kadını, kasabadaki garip olaylar sonucu rahatsız edici gerçeklerin yüzüne çarpmasıyla kendine gelir. Harry Styles ise ardında kocaman bir sır saklayan ve eşini çok seviyormuş gibi görünen mükemmel eşi canlandıracak. Chris Pine‘ın karakteri ise şantiyede çalışan bir işçi olarak karşımıza çıkıyor. KiKi Layne ise Florence Pugh’un paranoyak komşusunu canlandıracak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.