Baraj dizisinin 3. bölümünden 2 adet fragman yayımlandı!

mm
Baraj
Yapımcılığını MEDYAPIM ve No:9 Productions’ın yaptığı, senaryosunu ve yönetmenliğini ise Hasan Tolga Pulat’ın üstlendiği FOX dizisi Baraj’ın 3. bölümünden aynı anda 2 farklı fragman yayımlandı.
Dizi yayına Koranavirüs salgını nedeniyle ara vermişti ancak şimdi içerisinde bulunduğumuz normalleşme dönemi nedeniyle yeni bölümleriyle yakında Fox Türkiye’de ekrana gelmeye devam edecek.

Baraj dizisinin konusu:

Dizi, Nazım adında bir adamın, internette bir arkadaşlık sitesi üzerinden Nehir ile tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Ancak Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım, yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinirek Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi ise işleri karıştırır.
Dizi 1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkmıştı. Dizinin kadrosunda Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Iman Casablanca ve usta oyuncu Sumru Yavrucuk’un yanı sıra ayrıca Sait Genay, Tuna Orhan, İhsan İlhan, Batuhan Yüzgüleç, Samil Kafkas ve Mesut Yılmaz gibi birbirinden başarılı isimler de yer alıyor.
Dizinin geçtiğimiz saatlerde aynı anda yayımlanan 2 fragmanını da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Nuh Tepesi

Haluk Bilginer’li Nuh Tepesi HBO’da gösterilecek

Sonraki
chernobyl

HBO dizisi Chernobyl BluTv’de yayımlandı