spontaneous

Spontaneous filminin fragmanı yayımlandı

Başrollerinde Katherine Langford ve Charlie Plummer’ın bulunduğu fantastik gençlik filmi “Spontaneous”tan fragman yayımlandı.

Awesomeness Film bünyesinde geliştirilen filmin yönetmenliğini, “Underwater” ve “The Babysitter” yapımlarının senaristi Brian Duffield üstleniyor. Film, 2016 yılında çıkan aynı adlı “Spontaneous” romanından uyarlanacak. Filmin yurt dışında vizyona giriş tarihi ise 2 Ekim olarak gösteriliyor.

Filmin oyuncu kadrosunda; “13 Reasons Why” ve “Cursed” dizilerinin başrolü Katherine Langford, “Lean on Pate” ve “Share” gibi yapımlarda boy gösteren Charli Plummer başrol olarak bulunacak. Aynı zamanda  Piper Perabo, Yvonne Orji ve Rob Huebel gibi isimler de bulunmakta.

“Spontaneous” konusu

Son sınıf öğrencisi Mara Carlye’ın (Katherine Langford) hayatı, sınıfındaki öğrencilerin fark edilemeyen bir sebepten dolayı patlamaya başlamasıyla sonsuza kadar değişir. Öğrenciler, kan dolu su balonları gibi patlamaya devam ederken şehirdeki insanlarda kaos ve umursamazlık baş gösterir. Mara ve arkadaşları, bir arada olası patlamalarını beklerken hayatlarının hangi yanlarının yaşamaya değer olduğunu düşünürler.

Filmin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.