Ansel Elgort

Baby Driver artık Netflix’te!

Türkçe’ye “Tam Gaz” olarak geçen Baby Driver filmi artık Netflix’te. Netflix, kendi orijinal yapımları dışında da birçok yapımı satın alıp bünyesine katan bir platform. Baby Driver da bu yapımlardan biri.

Baby Driver

Başrollerini Ansel Elgort, Kevin Spacey, Lily James, Eiza González, Jon Hamm, Jaime Foxx ve Jon Bernthal’ın paylaştığı film aksiyon, suç ve komedi türünde.

Yönetmenliği ve senaristliği Edgar Wright tarafından gerçekleştirilmiş 2017 çıkışlı bu film genç görüntüsü sayesinde Baby lakabını almış yaşına göre oldukça deneyimli bir sürücünün hikâyesini anlatıyor.

Baby oldukça iyi bir sürücüdür ve bu yüzden banka soygunları sırasında sürücülük hizmeti vermektedir. Bir gün yolu bir suç lideri ile kesişir ve onun için de sürücülük hizmeti vermek zorunda kalır ancak girdiği bu iş başarılı olması mümkün olmayan bir suç girişimidir. İşler ters gittiğinde ise Baby’nin peşine türlü türlü insanlar takılır ve Baby onlardan kaçmak zorunda kalır.

Baby karakterini, Aynı Yıldızın Altında filminden de tanıdığımız yakışıklı oyuncu Ansel Elgort canlandırıyor.

IMDb puanı 7,6 olan ve zaman geçirmek için mükemmel olan bu filme artık Netflix üzerinden de erişebileceğiz.

Baby Driver’ın devam filmi gelecek mi?

“Baby Driver’ın devam filmi gelecek mi?” “Gelecekse Netflix bünyesinde bu filmi de bulunduracak mı?” gibi soruların cevapları sizi mutlu edebilecek türden.

2019 yazında oyuncu Ansel Elgort tarafından yapılan açıklamaya göre filmin bir devam filmi olacak ama adı Baby Driver 2’den çok daha farklı bir şey olacak. Henüz çekimleri hakkında ya da yayın tarihi hakkında bir bilgimizin olmadığı gibi, Netflix’in bünyesinde barındırıp barındırmayacağını da bilmiyoruz.

Filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Siz bu filmi izlediniz mi? İzlediyseniz düşünceleriniz neler? İzlemediyseniz artık izlemeyi düşünüyor musunuz?

Ansel Elgort’un da bulunduğu Aynı Yıldızın Altında ve ona benzer gençlik filmlerinin bulunduğu yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/en-iyi-10-genclik-filmi/

Daha Fazla İçerik
the meg
The Meg 2 filmin yönetmeni Ben Wheatley olacak