Baby

Baby 3. sezonu yayımlandı

Netflix, 30 Kasım 2018 tarihinde yayımlamaya başladığı İtalyan dizisi Baby’nin 3. sezonunu yayımladı. Başrollerinde Benedetta Porcaroli ve Alice Pagani‘nin bulunduğu dizi, sahip olduğu büyük hayran kitlesi ile Netflix’in en sevilen gençlik dizilerinden biri. Hikayeyi sona erdirecek olan sezon, geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı. Yayımlanan bu sezon aynı zamanda dizinin final sezonu olacak.

baby

Baby dizisinin konusu

Netflix İtalya orijinal yapımı olan dizi, Romalı gençlerin gizli yaşamlarını konu alan bir yetişkinliğe geçiş öyküsünü konu ediniyor. Roma’da gençlerin dâhil olduğu bir fuhuş skandalından esinlenen dizi, kimlik ve bağımsızlık arayışlarıyla topluma karşı koyan bir grup gencin yasak aşk, aile baskısı ve ortak sırlarla dolu hayatlarını anlatıyor.

Yönetmen koltuğunda Andrea De Sica ve Anna Negri‘nin oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Benedetta Porcaroli ve Alice Pagani’nin yanı sıra; Lorenzo Zurzolo, Riccardo Mandolini, Giuseppe Maggio, Brando Pacitto, Mirko Trovato, Claudia Pandolfi, Isabella Ferrari, Tommaso Ragno gibi isimler de bulunmakta.

Dizinin 3. sezon fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.