madonna seyrederiz 3

Madonna, kendi biyografi filminin yönetmeni olacak

“Pop müziğin kraliçesi” olarak bilinen Madonna, geçen ay Juno filmi ile “En İyi Özgün Senaryo Oscar”ını kazanan senarist Diablo Cody’yle beraber ortak bir proje üzerinde çalıştığının haberini vermişti. Söz konusu proje hakkında o zaman pek bir bilgi verilmese de ünlü sanatçının hayranları, bir biyografi filmi olacağını düşünerek heyecanlanmıştı. Bugün ise biyografik bir film projesinin yolda olduğu, hem Madonna hem de Universal Pictures tarafından doğrulandı.

Madonna

Madonna’nın hayatı film oluyor

Bir saatlik bir Instagram canlı yayınında bu haberi doğulayan Madonna ve Diablo Cody ikilisi, projenin 50 yıllık kariyerinde sayısız müzikal görmüş, film yapımcılığı ve oyunculukta da yer almış olan Madonna’nın New York’daki erken yıllarına ve Andrew Lloyd Webber’la çalışmasına odaklanacağını açıkladı. Aynı zamanda bir kadın olarak sanat dünyasında var olmanın zorluklarının da filmde yer alacağını belirttiler.

Ünlü isimler, genellikle kendi uyarlanmış hikayelerinde yaratıcı danışman ya da yönetici yapımcı olarak yer alırlar. Ancak Madonna, bir ilke imza atarak kendi biyografi filminin yönetmeni olacak. Henüz adı açıklanmamış olan film, Madonna’nın “Filth and Wisdon” ve Altın Küre Ödüllü “WE” filmlerinden sonra üçüncü yönetmenlik deneyimi olacak.

Madonna

Dünyaca ünlü şarkıcı, film hakkında şöyle söyledi:

“Bir sanatçı, müzisyen, dansçı ve bir insan olarak hayatın beni bu dünyada yoluna koymaya çalıştığı inanılmaz yolculuğu anlatmak istiyorum. Bu filmin odak noktası her zaman müzik olacak. Müzik, benim devam etmemi sağladı ve sanat beni hayatta tuttu. Çok fazla anlatılmamış ve ilham verici hikaye var ve bunu benden daha iyi anlatacak kimse yok. Hayatımın iniş ve çıkışlarını sesim ve vizyonumla paylaşmak çok önemli.”

Senaryosunun 107 sayfası şimdiden yazılmış olan film ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.