Babil

Babil 2. sezon ne zaman?

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve Star TV ekranlarında yayımlanan Babil dizisinin 2. sezonu, seyirciler tarafından heyecanla bekleniyor. Dizinin 2. sezonunun ne zaman başlayacağı gibi detaylar ise merak konusu. Bugün, ekran için gün sayan “Babil” dizisinin 2. sezon tarihi duyuruldu.

Babil

Babil dizisinin konusu

İdealist, çalışkan ve dürüst bir ekonomi profesörü olan İrfan, uğradığı bir iftira sonucu işini kaybeder. Yaşadığı haksızlığı sindiremeden oğlu büyük bir hastalık geçiren İrfan’ın bir an önce ameliyat ve tedavi için gereken parayı bulması gerekmektedir. Bugüne kadar parayla ilkeli bir ilişki kuran İrfan, hayatının en ağır sınavıyla karşı karşıyadır.

Oğlunu kurtarmak için savunduğu tüm değerlerle çatışmaya girmesi gereken İrfan’ın, bu sınavda boş kağıt verme şansı yoktur. Artık onun değil, oğlunun hayatı söz konusudur. İrfan, gereken parayı bulmak için “gereken her şeyi” yapmaya hazır olmalıdır.
babil
Yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar’ın oturduğu dizinin senaryosu ise Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel tarafından kaleme alınıyor. Ay Yapım imzalı dizinin oyuncu kadrosunda; Halit Ergenç, Onur Saylak, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta ve Selehattin Paşalı gibi isimler bulunuyor. İlk sezonda bulunan Ozan Güven ise dizinin ikinci sezonunda bulunmayacak.

Babil 2. sezon ne zaman?

Babil dizisinin yeni sezonu 11 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.
Yeni gelişmeler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.