Mr. Osomatsu

Mr. Osomatsu animesinin 3. sezonundan yeni detaylar paylaşıldı

Altız kardeşlerin yeni maceraları için detaylar paylaşıldı. Fujio Akatsuka’nın 1962 yılında çıkan komedi mangasından uyarlanan anime serisinin 3. sezonundan bir görsel paylaşıldı.

svg%3E

Yukarıdaki görsel, serinin yeni karakter tasarımcısı Eiji Abiko tarafından çizildi. Önceki sezonlardaki personelin ve seslendirme kadrosunun aynı şekilde geri döneceği açıklandı. Aynı zamanda yaptıkları anime şarkılarıyla tanınan Japon kız müzik grubu AOP’un, 3. sezonun açılış şarkısını seslendireceği duyuruldu.

İlk sezonun animasyon yönetmeni olan Eiji Abiko, yeni sezonun karakter tasarımcısı olarak Naoyuki Asano’nun yerini alıyor. Altızların seslendirme sanatçılarının yanı sıra diğer oyuncular da geri dönüyor.

Mr. Osomatsu ilk kez Ekim 2015’te prömiyerini yaptı. İkinci sezonu ise uzun bir aradan sonra Ekim 2017’de yayımlandı. Seri ayrıca bir filme de ilham verdi.

Mr. Osomatsu televizyon animesi, en büyük Osomatsu da dahil olmak üzere altızların hepsinin aynı kıza yani Totoko’ya aşık olmasıyla başlayan altı yaramaz kardeşin hikâyesini konu alıyor.

Sevilen komedi serisinin yeni sezonuna çok az kaldı. Mr. Osomatsu (Osomatsu-san) 3. sezonunun, 12 Ekim’de Tokyo TV kanalında ve bağlı istasyonlarda yayına başlaması planlanıyor.

Yeni gelişmelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.