Azizler

“Azizler” filminden ilk görseller

Netflix, Yarına Tek Bilet’in ardından 2. yerli filmi olan “Azizler” yapımını geçtiğimiz aylarda tanıtmıştı. Bugün ise Taylan Biraderler imzalı filmden ilk görseller yayımlandı. Bugün birçok yerli yapımına dair detaylar paylaşmış olan Netflix’in paylaştığı fotoğraflar, filme dair bir fikrimizin oluşmasına yardımcı oluyor.

Azizler

“Azizler” konusu

Gençlik yıllarının sonuna gelen Aziz, hayatından hiç memnun değildir. Yıllardır sevmediği bir işte çalışmaktadır ve gençliğinde kendisi için kurduğu mesleki hayallerden oldukça uzak bir yaşam sürmektedir. Sevgilisi Burcu ile dört yıldır süren ilişkisinin ise artık sonlanması gerektiğini fark eder.

Yalnız kalmaya, kendisiyle vakit geçirmeye, özgürleşmeye duyduğu ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Sonunda, en çaresiz anında, karşısına beklenmedik bir fırsat çıkar. Ancak Aziz’in tehlikeli bir yalan söylemesi ve bu yalanı sürdürmesi gerektirmektedir. Katlanmak zorunda kalacağı sonuçlar, Aziz’in hayatını büsbütün değiştirecektir.

Berkun Oya’nın kaleme aldığı filmin başrollerinde; Haluk Bilginer, Binnur Kaya, İrem Sak, Engin Günaydın, Fatih Artman ve Öner Erkan gibi isimler eşlik ediyor.

azizler

“Azizler” ne zaman çıkacak?

Taylan Biraderler imzalı film, oyuncu kadrosu ve konusu ile şimdiden seyircilerin ilgisini çekmiş durumda. Netflix Türkiye, resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile dizinin çıkış tarihini de açıkladı. Açıklamaya göre film, 8 Ocak 2020’de tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayımlanacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Snake Eyes: G.I. Joe Origins
Snake Eyes: G.I. Joe Origins filminin fragmanı yayımlandı