Netflix, “Kod Adı: Kulüp” dizisini tanıttı

mm
kod adı kulüp seyrederiz

Bugün birçok yerli yapımına dair detaylar paylaşmış olan Netflix, “Kod Adı: Kulüp” adlı dizisini tanıttı. Dizinin yapımcılığını O3 Medya üstleniyor. Yönetmenliği ise Zeynep Günay Tan ve Seren Yüce üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Necati Şahin önderliğinde Ayşin Akbulut, Serkan Yörük, Bengü Üçüncü ve Rana Denizer’den oluşan kadro tarafından üstleniliyor.

Kod Adı: Kulüp

“Kod Adı: Kulüp” konusu

1955 İstanbul’unda geçen hikâye, o dönemin devrim yaratan gece kulübünde çalışan eski mahkum Matilda ve hapisten çıktığı güne kadar kendisinin varlığından habersiz olan kızı Raşel’in yaşam macerasını mercek altına alıyor. Kızı ile arasında güzel bir ilişki kurmaya çalışan Matilda, Raşel’i Pera’nın belalısı olan Fıstık İsmet’ten uzak tutmak için çabalar. Matilda aynı zamanda; patronu olan Orhan, gece kulübü yöneticisi Çelebi ve sanatçı Selim’in egoları ile de mücadele etmeye çalışır. Kulübe ayak basmasıyla ortama farklı bir ruh katan Matilda, çalışanlar için cehennem olan kulübü bir yuva haline getirir.

EksKf2pXIAM8piQ e1603222574345

Dizinin başrollerini; “Ufak Tefek Cinayetler”, “Yaprak Dökümü”, “Kayıp Şehir” gibi yapımlar ile tanınan Gökçe  Bahadır, “Kiralık Aşk”, “Kuzgun”, “Çukur” gibi dizilerde gördüğümüz Barış Arduç, “Kırmızı Oda”, “İstanbullu Gelin” ve yine “Kiralık Aşk” dizisi ile tanınmış olan Salih Bademci paylaşıyor.

Henüz kaç bölüm olacağı ve ne zaman izleyiciler ile buluşacağı belirsizliğini koruyan dizi ile ilgili yeni detayların önümüzdeki dönemde duyurulması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
50M2
mm

50m2 dizisinden ilk görseller yayımlandı

Sonraki
Azizler
mm

“Azizler” filminden ilk görseller