Akıncı

Atv, yeni dizisi Akıncı’yı tanıttı

Atv, Türkiye’nin ilk kahraman markası olma hedefiyle yola çıkan Akıncı dizisini tanıttı. Kökleri Osmanlı tarihine uzanan ve İstanbul’u koruyan modern bir kahramanın günümüzdeki zorlu mücadelesini anlatan dizi, yayına hazırlanıyor.

Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi‘nin paylaştığı dizinin kadrosunda; Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi isimler bulunuyor.

Akıncı

Akıncı konusu

Köklerini Osmanlı tarihinden alan ve İstanbul’u koruyan modern bir kahramanın günümüzdeki mücadelesini anlatan dizi, İstanbul’un birçok semtindeki tarihi mekanlarda yapılacak çekimlerle izleyicileri geçmişe götürecek.

Dizi, Fatih isimli korkusuz bir gencin başından geçen heyecanlı olayları temel alıyor. Fatih, 30’lu yaşlarının başında olan genç ve aşka inanmasa da onu aşka inandıracak olan bir kız ile tanışır. Fatih’in tanıştığı bu güzel kız, düşüncelerini ve aşka karşı olan bakışını değiştirir. İkili arasında duygusal, heyecanlı ve entrika dolu olaylar yaşanmaya başlar.

Modern bir halk kahramanı uyarlaması olacak dizinin yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp ve yönetmenliğini ise Veli Çelik üstleniyor. Kadrosu ile dikkat çeken Akıncı dizisinin ne zaman izleyici ile buluşacağı henüz belli değil. Ancak önümüzdeki günlerde dizi için net bir tarih verilmesi bekleniyor.

Dizi ile ilgili yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.