Euphoria

Euphoria 2. sezonu geliyor

Başrollerinde Zendaya, Hunter Schafer ve Jacob Elordi gibi isimlerin bulunduğu Euphoria, yayımlandığı günden itibaren en çok konuşulan gençlik dizilerinden biri. HBO’nun ilk gençlik dizisi olma özelliğini taşıyan ve yapımcılığını ünlü rapçi Drake’in üstlendiği dizinin merakla beklenen 2. sezon çekimlerine başlandı.

Euphoria

İlk bölümü 16 Haziran 2019’da yayımlanan ayrıca yapımcıları arasında ünlü şarkıcı Drake‘in bulunduğu ve bir grup lise öğrencisinin kimlik arayışı, travma, seks, sosyal medya, uyuşturucu, aşk ve dostluk gibi kavramlarla dolu yaşamlarını mercek altına alan dizi, kimi tarafından çok sevilmiş kimi tarafından ise tepkiye maruz kalmıştı. Ancak 2. sezon onayı almayı da başarmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda diziye Bella Thorne, Brandon Flynn, Kim Petras ve Rowan Blanchard gibi isimlerin katıldığı söylentileri ortaya çıkmıştı. Bu söylentiler, izleyicileri çok sevindirse de hala resmi olarak onaylanmadı. 2. sezon çekimlerine başlanan dizinin, önümüzdeki dönemde bu konu hakkında da bilgi vermesi bekleniyor.

Euphoria

Euphoria 2. sezon ne zaman?

1. sezon her ne kadar 2019 yazında yayımlanmış olsa da görünüşe göre 2. sezon için Koronavirüs salgını etkeni yüzünden farklı bir yayın programı takip edilecek. HBO’nun tüm yapımlarında olduğu gibi Euphoria dizisinin prodüksiyonları da salgın nedeniyle ertelenmişti. Bu da dizinin yayın tarihinin aynı şekilde gecikeceğini gösteriyor. Şu an dizinin 2. sezonu için gösterilen en iyimser tarih ise 2021 yılının ilk çeyreği.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.