Attack on Titan 4. sezon 2. bölüm ne zaman?

attack on titan

Yayımlandığı ilk günden beri büyük bir hayran kitlesine sahip olan Attack on Titan (Shingeki no Kyojin), geçtiğimiz gün çok beklenen 4. sezonu ile izleyici karşısına çıktı. Ancak animenin sadece ilk bölümü yayımlandı. 2. bölümün ne zaman yayımlanacağı da merak konusu.

attack on titan

Attack on Titan konusu

Hajime Isayama‘nın devam eden mangasından uyarlanan anime, 845 yılında geçiyor. Bundan yaklaşık 100 yıl önce insanlık, nereden geldikleri bilinmeyenler devlerin saldırısına uğramıştır. Yok olmanın eşiğinde olan insanlık, en büyük devlerden bile uzun duvarlarla çevrelenmiş bir şehre kendini kapatarak yaşamaya başlar. Çok uzun bir süre herhangi bir dev görmemiş insanlar, duvarlardan bile büyük bir devin, duvarı yıkışına şahit olurlar. Küçük devler de şehre girmeye başlar ve Eren’in annesi, bir dev tarafında canlı canlı yenir. Eren ve üvey kız kardeşi bu görüntüye tanık olduktan sonra Eren, annesinin intikamını almak için her devi öldürmeye yemin eder.

attack on titan

Attack on Titan 4. sezon 2. bölüm ne zaman çıkacak?

4. sezonun ilk bölümü, 7 Aralık 2020 tarihinde izleyiciye sunuldu. Animenin bölümlerinin ise haftalık olarak yayımlanacağını biliyoruz. Dizinin 4. sezon 2. bölümü, bundan bir hafta sonra 14 Aralık 2020 tarihinde izleyicileri ile buluşacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Bullet Train
mm

Bullet Train filminin kadrosu duyuruldu

Sonraki
dune

Denis Villenueve, Warner Bros.’un Dune kararından memnun değil