Bullet Train filminin kadrosu duyuruldu

mm
Bullet Train

Başrolünde Brad Pitt‘in yer aldığı ve David Leitch’in yönetmen koltuğuna oturacağı uyarlama film Bullet Train’in oyuncu kadrosu açıklandı. Birkaç haftadır kadrosunun şekillendiğine şahit olduğumuz filmin kadrosu sonunda tamamlandı.

Bullet Train

Bullet Train oyuncu kadrosu

Kotora Isaki’nin çok satan “Maria Beetle” adlı romanından uyarlanacak filmde Brad Pitt‘in yanı sıra; Lady Gaga, Michael Shannon, Zazie Beetz, Aaron Taylor Johnson, Logan Lerman, Joey King, Karen Fukuhara, Brian Tyree Henry, Hiroyuki Sanada, Masi Oka ve Andrew Koji yer alacak.

Bullet Train konusu

Yönetmen koltuğunda David Leitch’in oturduğu, yapımcılığını Ryosuke Saegusa ve Yuma Terada’nın üstlendiği film, aksiyon gerilim türünde olacak. Hikâye, Tokyo’dan Morioka’ya hareket eden aynı trende kendilerini bulan beş suikastçiyi mercek altına alıyor. Görevlerinin birbiriyle alakasız olmadığını keşfeden bu 5 suikastçi, trenden kimin canlı çıkacağı ve terminal istasyonunda onları neler beklediği ile mücadele ediyor.

Stüdyolar hâlâ üretim programlarını planlamaya çalışırken, başlangıç ​​tarihi konusunda net bir açıklama yapılmadı. Bu yüzden film çalışmalarına ne zaman başlanacağı ve ne zaman önümüze sunulacağı henüz belirsiz. Brad Pitt’in bu yeni projesi ile ilgili elimizdeki bilgiler henüz bu kadar olsa da film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Undoing
mm

The Undoing 2. sezon olacak mı?

Sonraki
attack on titan

Attack on Titan 4. sezon 2. bölüm ne zaman?