Atiye 2. sezonundan ilk görseller

mm
Atiye

Netflix’in merak uyandıran Türk yapımı dizisi Atiye’nin 2. sezon çekimleri tamamlanmış ve 3. sezon çekimlerine de geçtiğimiz haftalarda başlanmıştı. Geçtiğimiz günlerde 2. sezon tarihini duyuran Netflix, şimdi ise yeni sezonu merakla beklenen orijinal dizisi Atiye’nin 2. sezonundan ilk kareleri paylaştı.

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı dizinin kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova, Meral Çetinkaya ve 2. sezonda kadroya dahil olan Senan Kara gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Atiye

Atiye 2. sezon konusu

Netflix’in ikinci sezon için paylaştığı resmi özet şöyle:

Tüm gerçekleriyle yüzleşip, kendini kabul etmeyi öğrenen Atiye; istediği her şeyin mümkün olabileceğini ve insanın gücünün sınırsızlığını gördükten sonra, ölen kardeşi Cansu’yu geri istemiştir. Göbeklitepe’deki boyut kapısından geçerek, kardeşinin hayatta olduğu bir olasılığa gider. Ancak bu olasılıkta hiçbir şey, alıştığı ve bildiği gibi değildir. Tanıdığı kimse Atiye’yi tanımamaktadır. Çünkü kardeşinin hala sağ olduğu bu yerde, Atiye ve hatta geldiği kapı olan Göbeklitepe hiç var olmamıştır. Daha önce kendi yoluna yürüyen Atiye, bu kez başkaları ve toplum için hareket etmeyi öğreniyor. Bu seferki, onun kahramanlığının aşka ve insanlığa adanma hikayesi.

Dizinin 3. sezonunda ise Atiye’nin soyunun izleri, izleyicileri Göbeklitepe’nin sırrına götürecek ve bu sır dünyanın geleceğini belirleyecek. Bugüne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye ve Erhan ikilisini şimdi çok daha zorlu bir macera bekliyor. Geçmişlerine ait tüm sırlara sahip küçük bir kız çocuğu beklenmedik bir şekilde hayatlarına girer. Bu gizemli kızın rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışacaklardır.

2. sezonu 10 Eylül 2020’de izleyicileri ile buluşacak dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Dark Desire
mm

Dark Desire 2. sezonu geliyor

Sonraki
35DBDAC7 231D 40D8 BAC4 759204AFC27A

BEM: Become Human filminden fragman ve tarih duyurusu