Atiye 2. sezon tarihi duyuruldu

mm
Atiye

Netflix’in merak uyandıran Türk yapımı Atiye’nin 2. sezon çekimleri tamamlanmış ve 3. sezon çekimlerine de geçtiğimiz haftalarda başlanmıştı. 3. sezon çalışmalarına şimdiden başlanmış olması ve 2. sezonunun hala gelmemesi ise dizinin izleyicilerinde çeşitli sorulara yol açmıştı. Bugün ise Netflix’in 2. Türk yapımı dizisi Atiye’nin 2. sezonundan bir yayım tarihi duyuruldu.

Atiye 2. sezon konusu

Dizinin 2. sezonunun neyi konu alacağı henüz belli değil ancak dizinin ilk sezonu, Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşfin, genç bir ressamın hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesini konu alıyordu.

Dizinin 3. sezonunda ise Atiye’nin soyunun izleri, izleyicileri Göbeklitepe’nin sırrına götürecek ve bu sır dünyanın geleceğini belirleyecek. Bugüne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye ve Erhan ikilisini şimdi çok daha zorlu bir macera bekliyor. Geçmişlerine ait tüm sırlara sahip küçük bir kız çocuğu beklenmedik bir şekilde hayatlarına girer. Bu gizemli kızın rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışacaklardır.

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı dizinin kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova, Meral Çetinkaya ve 2. sezonda kadroya dahil olan Senan Kara gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Netflix’in geçtiğimiz dakikalarda duyurduğu üzere Atiye’nin 2. sezonu 10 Eylül 2020’de izleyicileri ile buluşacak. Yayımlanan duyuru videosunu hemen aşağıdan izleyebilirve dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Euphoria
mm

Bella Thorne, Euphoria 2. sezon kadrosuna mı katıldı?

Sonraki
elizabeth debicki

Elizabeth Debicki, The Crown dizisinde Prenses Diana’yı canlandıracak