anime

BEM: Become Human filminden fragman ve tarih duyurusu

Yeni versiyon BEM animesinin yaklaşan filmi için yeni ana görsel yayımlandı!

1960’ların kült klasiği Yokai Ningen BEM (Humanoid Monster BEM)’in yeniden başlatılması olan 2019 BEM TV animesinin hikayesini devam ettiren yeni sinema filmi, BEM ~ BECOME HUMAN ~ için yeni bir fragman ve görsel yayımlandı.

anime

BEM animesinin en yeni 2019 versiyonunu yayımlayan Funimation hikayeyi şöyle anlatıyor:

Terazi Şehri, zenginleri ve fakirleri ikiye bölen, geniş bir metropoldür. Halk arasında, insanlığı koruyan ve bir gün kendileri de insan olmayı ümit ederek yaşayan üç insansı canavar (Bem, Bela ve Belo) saklanıyordur. Ancak bir Gizemli Kadın yaşam şekillerini tehdit ettiğinde; Bem, Bela ve Belo şimdiye kadar hiç bilmedikleri bir komplo içine çekilir.

BEM ~ BECOME HUMAN ~ filmi, serideki olayların 2 yıl sonrasında geçiyor; Sonia “insansı canavarlar”ın izini sürmeye devam eder. Araştırması onu, tıpkı Bem’e benzeyen Belum Eyesburg adında bir adamla tanıştığı “Draco Chemical” adlı bir ilaç şirketine götürür.

anime

Bu sırada Belo, Bela’nın sıradan bir insan kızı olarak yaşamasına izin vermek için kendi başına savaşmaya devam eder. Sonia ile karşılaştıktan sonra Belum, kendi kimliğini sorgulamasına neden olan kabuslar görmeye başlar ve karısı ve ailesiyle geçen barışçıl, sıradan hayatı çökmeye başlar…

anime

Production I.G. stüdyosunda, Hiroshi Ikehata tarafından yönetilen filmin, 2 Ekim 2020’de Japonya’da vizyona girmesi planlanıyor.

Yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
a quiet place part 2
A Quiet Place Part 2 vizyon tarihi erkene çekildi